‘BİZ SİZE ENGEL OLMAYALIM’ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ


Kainat Kültür ve Sanat Derneği’nin, Ozi Ozborn Organizasyon Özcan Yemiş işbirliğiyle Orhan Gazi Kültür Merkezi’nde düzenlediği ‘Biz Size Engel Olmayalım’ adlı etkinlik büyük ilgi gördü.

FARKINDALIK OLUŞTURMAK
Dünya Engelliler Günü nedeniyle, Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezi’nde anlamlı bir etkinliğe daha imza atıldı. Yoğun katılımın sağlandığı etkinlikte engelliler, aileleri ve konuklar zengin içerikli programlarla gönüllerince eğlendi.
Eğitsel bilgi, tanıtım, sanat ve eğlencenin iç içe olduğu programda, engelliler ve ailelerini toplumla kaynaştırmak ve bir farkındalık oluşturmak istediklerini belirten Kainat Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Hatice Bulut, gösterilen ilgiden çok mutlu olduklarını söyledi.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
Program sonunda bir konuşma yapan Kainat Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Hatice Bulut, düzenledikleri programın hedefine ulaştığını  ifade ederek, “Etkinliğimize yoğun katılım sağlayan değerli halkımız başta olmak üzere, programımıza renk katan sevgili sanatçılarımız Emir Şamur, Mesut Yazıcı, Akif Yener, Şenol Ezer, Gökhan Bozdemir, Ömer Alkılıç, Kerem Taşkın, Görme Engelliler konusundaki Konuşmasıyla İbrahim Bingöl, ‘Cici Kızlar’ gösterisiyle Hatice Bulut ve öğrencileri, keyifli gösterileriyle, Yiğithan Yağmuroğlu, Sudenaz Vurmaz, Furkan Can Yağız, ‘Kıskanıyorum’ isimli parçayı görsel showla besleyen ikili Aleyna Aybars, Buse Çak’a ve bu organizasyonun oluşmasında bizlere desteklerini esirgemeyen tüm sponsorlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

10 Aralık 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HASAN UYAR ARAMIZDAN AYRILALI 10 YIL OLDU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara