HALİT NARİN ORTAOKULU'NA Z-KÜTÜPHANE


Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün desteğiyle Ferizli Tekstil İşverenler Sendikası Halit Narin Ortaokulu'na z-kütüphane açıldı.

Kütüphane açılışına katılan Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, Tekstil İşverenler Sendikası Halit Narin Ortaokulu'nda ilköğretim ve ana sınıflarının da bulunduğunu belirterek, buranın ilçede en fazla öğrencisi olan okul olduğunu söyledi.
Z-kütüphanede bin kitabın bulunduğu bilgisini veren Erdoğan, "Kütüphane günün şartlarına göre tasarlandı. Kütüphanemizden sadece bu okuldaki öğrenciler değil diğer okullarımızdaki öğrencilerimiz de faydalanacak. Kütüphanenin açılmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutlarım." diye konuştu.
Ortaokul müdürü Sedat Çaylak da okulda yaptıkları çalışmalarda kendilerine her zaman destek veren Kaymakam Erdoğan'a, İlçe Mili Eğitim Müdürlüğüne, Okul Aile Birliği başkanı ve yönetime teşekkür ederek, "Kütüphane ile eğitimde çok daha  büyük başarı sağlayacağımıza inanıyorum." dedi.

8 Aralık 2017 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara