AK SERDİVAN MAZBATA ALDI


Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı 4.Olağan kongre sonrası ilçe başkanlığına seçilen Burak Erken ve yönetim kurulu üyeleri mazbatasını aldı.

Serdivan Belediyesi Konferans Salonunda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleşen kongrede tek aday olan Burak Erken, ilçe başkanlığına seçildi. Burak Erken ve yönetim kurulu üyeleri, mazbatalarını aldı. Mazbatasını alan İlçe başkanı Burak Erken, AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığının yeni yönetim kurulunun görev bölümünü paylaştı. İlçe başkanı Burak Erken’in oluşturduğu İcra Kurulu ve yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;
Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığına Coşkun Koşubaşı, Teşkilat Başkanlığına Adnan Pala, Seçim İşleri Başkanlığına Kadir Kaya, Tanıtım ve Medya Başkanlığına Rumeysa Başiş, Sosyal Politikalar Başkanlığına Gülben Demircan Babaoğlu, Yerel Yönetimler Başkanlığına Adnan Özmert, Ekonomik İşler Başkanlığına Osman Kopal, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığına Necmi Arik,  Mali ve İdari işler Başkanlığına Erkan Çokal, İlçe Sekreteri Sedat Elaldı.
Yönetim Kurulu Üyeleri: Azer Yüksel, Hilmi Sorgut, Faruk Kavasoğlu, Aydın Kestane, Ahmet Fakıgil, Serdar Sarı, Ufuk Karayaka, Adem Kıyak, Ergin Kahraman, Vahit Sağlık, Yasemin Kocaman, Metin Kocabey, Faruk Akyüz, Yasemin Fidan.

7 Aralık 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara