SAKARYA TRAVEL TURKEY İZMİR’DE


Bu yıl 11’incisi düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı’na Sakarya Valiliği 5 yıl aradan sonra yeniden katıldı.

Sakarya Valiliği, bu yıl 7 -10 Aralık 2017 tarihleri arasında 11’incisi düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen fuarlarından Travel Turkey İzmir’e katılarak, Hol-A, E102 nolu alanda açtığı stand ile tüm Dünya geneline Sakarya’yı tanıtıyor.
Fuara iyi bir hazırlık sonucu, göz alıcı ve oldukça dikkat çekici tasarım ile ilk gün ziyaretçilerin ilgi odağı olan
Volkan Nurcalı Fuar Koordinatörlüğü’ndeki Sakarya Valiliği standında; Adapazarı, Geyve ve Söğütlü Belediyeleri de yer aldı. Sakarya’ya ait; turizm materyalleri ile Kabak, Kızılcık ve Pancar Pekmezi.
Ayva Kolonyası, Ayva, Yöresel Turşu, Tarhana, Sirke, Ev Makarnası, Reçeller, Kabak Tatlısı, Ayva Tatlısı’nın tanıtıldığı stantta, ziyaretçilere de ikram edildi. İlimizin tarihi ve turizm yerlerinin on plana çıkarıldığı fuarın ilk günü büyük ilgi görürken; Sakarya Valiliği’nin bugüne kadar ilimizi ulusal ve uluslararası etkinler ve fuarlarda başarı ile temsil eden Fuar Koordinatörü Volkan Nurcalı, 10 Aralık’ta sona erecek fuarda Sakarya’yı başarılı bir şekilde temsil edeceklerini söyledi. 

7 Aralık 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara