KARASU’DA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR


Karasu Belediyesi muhtelif cadde ve sokaklar üzerinde asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezinde belli noktalarda çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Terminal yolu üzeri Cumhuriyet caddesinde yapılan alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile yolun bakım, onarım ve sıra asfalt işlemlerini başlattı. Birkaç farklı noktada aynı anda devam eden çalışmalar kapsamında Aziziye Mahallesi 382. Sokak, Kabakoz Mahallesi Kızılcık caddesi ve Aziziye Mahallesi Fatih caddesinde bakım, onarım ve asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan açıklamada, planlanan çalışma programları kapsamında çalışmaların hava şartlarının izin verdiği sürece devam edeceği belirtildi.

“VATANDAŞIMIZIN 24 SAAT HİZMETİNDEYİZ”
Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Alt yapı çalışmaları sırasında bozulan yollar hazırladığımız program çerçevesinde yeniden yapılıyor. Her zaman dile getirdiğimiz gibi vatandaşımızın 24 saat hizmetindeyiz. Tüm ekiplerimizle gece gündüz demeden yaz mesaimizi en verimli şekilde tamamladık. Görüldüğü gibi şehir içi ve mahallelerde bozulan yollarımızı sıcak asfalt kaplama hizmetimiz sürüyor. Alt yapısı tamamlanan bölgelerde asfaltlama çalışmalarımız kış mevsiminde de devam edecektir. Nasip olursa 2018 yazına kadarda bu çalışmalarımızı devam ettirip diğer çalışmalarımızla da Karasu’muza yeni bir vizyon kazandıracağız” dedi.

7 Aralık 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara