TÜRK-JAPON ORTAKLIĞI


Rulman sektörünün önde gelen lider firmalarından Japon Nachi ile ilimizin rulman ve hırdavat sektöründe lider firmalarından Açan Rulman'ın işbirliği ile Ramada Otel'de eğitim ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi

KATILIM YOĞUNDU
Toplantıya Japon Nachi firması Türkiye ve Ortadoğu Müdürü Mohammed Mohammed Rajabi, Nachi Rulman Dizayn Müdürü Fumio Taki, Nachi Türkiye Distribütörü Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Çevik ve Teknik Müdür Sinan Özbek, Nachi Rulman Doğu Marmara Bölge Müdürü Mustafa Köroğlu, Açan Rulman firma sahipleri İlhami Açan ve Tuncer Açan ile Açan Rulman çalışanları katıldı. Seminerde rulman montajı, kullanımı, bakımı ve son teknolojik yenilikler hakkında katılımcılara bilgiler verildi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Sakarya'da faaliyet gösteren firma sahipleri ve mühendislerinin katıldığı eğitim semineri öncesinde yemek programı düzenlendi, ardından toplantıya geçildi. Toplantıda bir konuşma yapan Açan Rulman ortaklarından Tuncer Açan, düzenledikleri eğitim seminerinin aynı zamanda Türk-Japon iş ortaklığına bir örnek olduğunu belirterek katılımcılara teşekkür etti. Açan Rulman Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Açan ise bu tür eğitim ve bilgilendire seminerlerine büyük önem verdiklerini belirtti.

7 Aralık 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara