‘BİZ SİZE ENGEL OLMAYALIM’


Engelliler Haftası nedeniyle “Biz Size Engel Olmayalım” adlı bir etkinlikle düzenleyen Kainat Kültür ve Sanat Derneği, adından söz ettirecek bir organizasyona hazırlanıyor...

SAKARYALILAR’A DAVET
Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezi’nde 7 Aralık Perşembe saat 18.00-22.00 arası zengin içerikli bir program hazırlayan Kainat Kültür ve Sanat Derneği tüm Sakaryalılar’ı etkinliğe davet etti.
ZENGİN İÇERİKLİ PROGRAM
Program içeriği ve sunumunu tecrübeli organizatör Özcan Yemiş’in gerçekleştireceği etkinlik, protokol konuşmaları ile başlayacak. Öğretmen ve öğrenciler eşliğindeki “Cici Kızlar” şarkısı işaret dili ve çevirisiyle seslendirilecek. Ardından, Kerem Taşkın ve Ömer Ali Kılıç’ın şiir sunumu ile devam edecek programda kısa pandomim gösterimi ve mini bir konser yer alacak.
BİLGİ VE EĞLENCE BİRARADA
Bilgi, tanıtım ve eğlencenin iç içe geçeceği programda, İbrahim Bingöl, stand-up tadındaki konuşması ile görme engelliler ve engellilik hakkında bilgilendirme yapacak.
Aleyna Aybar ve Buse Çak, “Kıskanıyorum” adlı şarkının eşliğinde hazırladıkları gösterimi izleyicilerin beğenisine sunacak.
ÖZEL KONUKLAR
Programın son bölümünde Şenol Ezer’in konseri izleyicilerle buluşacak. Etkinliği özel konukları arasında İşaret Dili Uzmanı Mesut Yazıcı, programdaki konuşmaları engelliler için çeviride bulunacak. Etkinliği finalinde ise Sakarya sanatçılar Akif Yener ve Emir Şamur hayranları ile buluşacak.

5 Aralık 2017 , Salı
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara