‘SORUŞTURMA TALEP EDECEĞİM’


MHP Meclis Üyesi Selim Özen, Güneşler’de Adapazarı Belediyesi’ne ait taşınmazın özel bir rehabilitasyon merkezi tarafından kullandırılmasına tepki göstererek, soruşturma talep edeceğini söyledi.

‘BELEDİYEYE YANSIYACAK’
“Bildiğiniz gibi devlet her bir engelli birey için 600 lira gibi bir para ödüyor, 200 öğrencisi olan bir kurum ayda 120 bin lira gibi bir para alıyor. Bu daha önce derneğe akarken şimdi şahsa akıyor, burda ciddi bir istismar ve suistimalin söz konusu olduğu aşikar. Ben ilgili işletme sahipleri hakkında soruşturma talep edeceğim, dolayısıyla belediyemize ait olan bir alan olduğu, kamu ihale kanununa göre de verildiği için bu bizim belediyemize de yansıyacak” dedi. 

5 Aralık 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara