FERİZLİ BELEDİYE MECLİS TOPLANDI


Ferizli Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis toplantısı belediye meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında gerçekleşen toplantıda, 4 gündem maddesi karara bağlandı.

Aralık Ayı Meclis Toplantısının gündem dışında 3 Aralık Dünya Engelliler Gününe geniş yer ayrılarak, engelliler günü kutlandı. 2017 yılının son Meclis Toplantısında açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, son bir aylık çalışmalar hakkında meclisi bilgilendirdi. Devam eden alt yapı çalışmalarına değinen Başkan Soğuk “Tamamlandığında ilçemize yakışır bir üst yapının planlamasını da şimdiden yapıyoruz. 2017 ilçemizde önemli projelerin hayata geçirildiği,verimli bir yıl oldu. Belirlediğimiz yeni stratejiler doğrultusunda 2018 yılıproje çalışmalarımızı da süratle sürdürüyoruz. Her yıl üzerine koyup 2023’ün güçlü Ferizli’sini inşa ediyoruz” dedi.
Gündem dışı konuşmaların ardından 3 gündeme 1 ek madde daha ilave edildi ve toplam 4 madde oylanarak karara bağlandı. 

5 Aralık 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara