BAŞKAN AK “PES ETMEK YOK”


AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, her türlü oyuna rağmen asla pes etmeyeceklerini ifade ederek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi; ya olacağız ya öleceğiz” dedi.

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Ak, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adapazarı'nda girilmedik dükkân, sohbet edilmedik vatandaş bırakmıyor. Başkan Ak ve beraberindeki heyet, çat kapı esnaf ziyaretleri çerçevesinde ‘Simit bizden çay sizden’ ziyaretleri ile Katlı Pazaryeri, Yenicami ve Cevat Bey Pasajı esnaflarına sürpriz ziyaretler gerçekleştirdi.
Esnaflarla sohbet eden Başkan Ak, 3. havalimanı, yerli savunma sistemleri, yerli üretimler ile birlikte Türkiye’nin hızla büyüdüğünü ve geliştiğini ifade ederek, “Bu durumundan rahatsız olan bazı ülkeler bizi ekonomik olarak zor durama sokmaya çalışmaktadır ama bunu asla başaramayacaklar” dedi.

OYUN KURUCU TÜRKİYE
Başkan Ak, “Artık eski Türkiye yok. Artık Türkiye’nin Ortadoğu’da oyun kurucu olması nedeni ile dünya 5’ten büyüktür diyerek Avrupa ülkelerine meydan okuyabilen bir liderimiz olması nedeniyle ülkemiz üzerinde hem iç hem dış mihrapların hain oyunları, yalanları, kumpaslarının ardı arkası kesilmiyor aksine daha da artıyor. Ama asla pes etmek yok, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ‘ya olacağız ya öleceğiz” diye konuştu.
Öte yandan esnaflar bu ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Ak’a ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler ve bu tür ziyaretleri her zaman beklediklerini söylediler.

4 Aralık 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara