SAADET GENÇLİĞİNDEN MEDENİYET SERGİSİ


Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları, 2-3 Aralık tarihlerinde ‘’Medeniyet’’ adlı bir sergi gerçekleştirdi. Sergiye Sakarya halkı büyük ilgi gösterdi.

Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları’nın  “Biliyor musunuz?” sloganıyla düzenlediği “Medeniyet Sergisi” Sakarya halkının büyük teveccühünü kazandı. 2-3 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşen sergiye Kocaali ilçesi kongresi için Sakarya’da olan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç de katıldı.
İlyas Tongüç; “Yaşadığımız dönemde kültür ve medeniyetimizin muhkem unsurlarını tekrar gün yüzüne çıkartmak ve bunları Sakarya halkına tekrar hatırlatmak çok önemli ve değerli bir faaliyet. Bu çalışma tüm teşkilatlarımız açısından model bir çalışma olabileceği bu yolla tarihimizde, medeniyetimizde ve geleneğimizde eskimeye yüz tutmuş, unutulmuş bu değerleri tekrar güzel Türkiyemiz’de milletimize aktarmak hatırlatmak ve  ‘Gelenekten Geleceğe Güçlü Türkiye’ olabileceğimizi ve bunu gösterebileceğimiz çalışmalardan biri olacaktır. Bu çalışmaya ilgi gösteren tüm Sakarya halkına ve çalışmada emeği geçen teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum.”
Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet Çelik ise “Gençlik kollarımızın düzenlediği medeniyet sergimize ilgi gösteren ziyaret eden tüm Sakaryalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Yaptığımız bu sergi unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizden sadece bir kaçını tekrar gün yüzüne çıkarmak ve bunu hatırlatmaktı. Medeniyetimizin eşsiz değerlerinden bir tanesini bir vatandaşımıza hatırlatmayı hedef olarak görüp buna vesile olabildiysek, bize en büyük armağan olacaktır. Çalışmada emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

4 Aralık 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara