ONLAR YARDIMSEVER MUCİTLER


Merak eden çocuk öğrenir anlayışı benimsenerek Yenimahalle Anaokulu’nda başlayan “Yardımsever Mucitler” projesi, okulun tüm sınıflarının katılımıyla gerçekleştiriliyor.

Yardımsever mucitleri bilimin büyülü dünyasında düşünmeye, düşündüklerini üretmeye yönlendirerek hayalden gerçeğe bir yolculuğun hedeflendiği projede ailelerde çocukları ile birlikte sürece dahil olarak özgün ürünler ortaya koyuyor.
Konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Okulumuzda uygulanan yardımsever mucitler projesi ile belirtilmiş olan tarihlerde aileler evde çocuklarıyla birlikte belirtilen konu ile ilgili bir ürün ortaya koyuyor. Yapılan ürün çocuk tarafından okulda tanıtılıyor. Açıklamalar dikkate alarak aile çocuk işbirliği içinde etkinlikler tasarlanıyor. Yapılan tasarımlardan aylık olarak seçilen ürünler 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinliklerinde okul bahçesinde sergilenecek ve müzayede yoluyla satışa sunulacak. Elde edilen gelir hasta ya da yardıma ihtiyacı olan çocuklara verilecek” denildi.

3 Aralık 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara