KAYMAKAMDAN İKİ YABANCI DİL TAVSİYESİ


Hendek’te bir özel okulda düzenlenen kariyer günlerine konuk olan Kaymakam Orhan Burhan, öğrencilere en az iki yabancı dil öğrenmeleri ve çok kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Özel Çağdaş İmge Anadolu Lisesi’nde düzenlenen “Kariyer Günlerinin” konuğu oldu. Kaymakam Burhan öğrencilik hayatı, nasıl ders çalıştığı, nasıl bir öğrenci olduğu, ne gibi başarılar elde ettiği gibi konularda öğrencilere bilgi verdi. Kaymakam Burhan, kaymakamlık mesleğinin kariyer aşamalarını ayrıntılı bir şekilde öğrencilere aktardı.

YAŞAM BOYU ÖĞRENME
Kaymakam Burhan, doktora eğitimine devam ettiğini hayatı boyunca öğrenci olmaktan, öğrenmekten ve bunun kendisine katkılarından bahsetti. Burhan, öğrencilere kitap okumanın hayatındaki öneminden bahsederken, ayrıca kariyeri boyunca girdiği sınavlarda kitap okumasının çok faydasını gördüğünü de sözlerine ekledi.

EN AZ İKİ YABANCI DİL
Öğrencilere modern dünyada yabancı dilin önemi ve asgari iki yabancı dil öğrenmeleri tavsiyesinde bulunan Kaymakam Burhan, söyleşinin ikinci bölümünde öğrencilerin yönelttiği soruları cevaplandırdı. Kaymakam Burhan, öğrencilerle buluşmayı sağlayan okul idaresi ve sorumlu öğretmenlere teşekkür etti.

1 Aralık 2017 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara