ÖĞRENCİLER BAŞKANLARINI SEÇTİ


Geyve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği, ilçe öğrenci meclis başkanlığını Elvan Bey Anadolu Lisesi öğrencisi Oktay Arslantaş kazandı.

Geyve Kaymakamlık Kültür Merkezi ve Öğretmenevi Konferans Salonu’nda düzenlenen Öğrenci Meclis başkanlığı seçimlerini, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bahatdin Aydemir, Fuat Çay ve Necla Toy organize etti. İlçe başkanlığına aday olan öğrenciler kendilerini tanıttı. Daha sonra oylamaya geçildi.
Yapılan oylama sonunda Geyve Elvan Bey Anadolu Lisesi öğrencisi Oktay Arslantaş başkan oldu. Üyeliklere ise Kız İmam-Hatip Lisesi öğrencisi Nur Sena Öğme ve Geyve İlkokulu öğrencisi Ebrar Melek Duman seçildi. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bahatdin Aydemir, tüm öğrencileri tebrik etti.

1 Aralık 2017 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara