ZABITANIN GÖREVLERİNİ ÖĞRENDİLER


Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından Ahmet Akkoç Ortaokulu ve Aykut Yiğit Ortaokulu öğrencilerine zabıta ve görevleri hakkında eğitim verildi.

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli Emrah Boyalı ve Ömer Öz, okullarda başlatılan “Zabıtayı Tanıyalım” etkinliği kapsamında Ahmet Akkoç Ortaokulu ve Aykut Yiğit Ortaokulu öğrencilerine eğitim verdi.
ZABITANIN GÖREVLERİ
Slayt gösterimi ve soru cevap şeklinde süren eğitimlerde, zabıtanın görev, yetki ve sorumlulukları hakkında öğrencilere bilgi verildi. Bugüne kadar toplam bin 200 öğrenciye verilen eğitimlerde Zabıtanın görev alanında bulunan çevre bilinci, şehir içi trafik, pazaryerleri ve fırın denetimleri gibi birçok konuda öğrenciler bilgilendirildi. Eğitim sonunda Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından çocuklara hediye paketleri verildi.

30 Kasım 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara