BBP’DEN SAADET ADAPAZARI’NA ZİYARET


Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyük Birlik Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Eray Yeşilçimen ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Gayet sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşma yapan İlçe Başkanı Abidin Birinci, son zamanlarda yapılan zamlara biran önce müdahale edilmesi gerektiğini dile getirdi. Ülkenin her geçen gün bir önceki gününü aradığını ekonominin acilen iyileştirilmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca güçlü ekonomi istiyorsak fabrika yapan fabrikalar kurulmasını sözlerine ekledi. Milli Görüş iktidarının yapmış olduğu hizmetlerden de bahseden İlçe Başkanı Birinci yine halkımız bize mührü verirse geçmiş dönemlerde olduğu gibi Allah’ın izniyle yine ülkede bolluk ve bereket olacağını belirtti. NATO’nun yapmış olduğu hareketin NATO’nun gerçek yüzünü gösterdiğini ve bundan sonra kime nasıl davranacaklarını yetkililerin bilmesi gerekir dedi. Yapmış oldukları nezaket ziyareti için Büyük Birlik Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Eray Yeşilçimen ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.
Sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı teşekkür eden Büyük Birlik Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Eray Yeşilçimen, “Burada sizler gibi güzel insanlarla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek, ayrı partiler olabiliriz ama hedeflerinin aynı olduğunu sözlerine ekledi. Ülke olarak güzel günler görmemiz en doğal hakkımız bizde güzel günleri milletimize göstermek için daha çok çalışacağız” dedi.
Ziyaretin sonunda her iki başkan birbirlerine teşekkür ederken, başarı temennisinde bulundu. 

29 Kasım 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara