GEÇMİŞE YOLCULUK


Sepaş Enerji sponsorluğunda sergilendiği Sunay Akın Oyuncak Müzesi Sergisi kent tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Sepaş Enerji sponsorluğunda Sakarya’ya getirilen ve 1700’lü yıllardan günümüze oyuncak tarihinin en gözde örneklerinin sergilendiği Sunay Akın Oyuncak Müzesi Sergisi kent tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Küçük büyük herkesin ilgisini çeken sergiyi 10 günde 250 bin kişi ziyaret etti.

10 gün boyunca Sedirvan AVM’de sergilenen Oyuncak Müzesi Sergisi’nde 1700’lü yıllardan günümüze oyuncak tarihinden çeşitli oyuncaklar Sakaryalılarla buluştu. Minikler kadar büyüklerin de ilgiyle ziyaret ettiği sergi herkesi zamanda yolculuğa çıkardı.

Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar serginin bu kadar çok ziyaretçiye ulaşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz Sakarya’da görevli perakende satış şirketi olmanın ötesinde kente faydamız dokunacak projelerde de yer almak istiyoruz. Sakaryalılarla böyle güzel etkinliklerle bir araya gelmek çok güzel. Önümüzdeki yıl da çeşitli etkinliklerle Sepaş Enerji adını çok yerde göreceksiniz” diye konuştu.

İlk uzay temalı oyuncaklardan, Almanya’da ortaya çıkan bebek evlerine kadar farklı oyuncaklar büyük küçük tüm vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Oyuncak Müzesi Sergisi’nde yer alan ‘’Türk Malı’’ oyuncaklar da hatıralarda derin izler bırakan örnekleriyle ziyaretçilerini nostaljik bir yolculuğa çıkardı.   

28 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara