AKIL OYUNLARI MACERA PARK’DA


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda 7-14 yaş arası öğrencilerin katıldığı Güz dönemi kursları tüm hızıyla devam ediyor.

9 farklı branşta derslerin devam ettiği kurslarda öğrenciler, disiplinli çalışma alışkanlığı kazanıyor ve birlikte hareket etmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Büyükşehir Belediyesi Macera Park’ta Güz dönemi kursları devam ediyor. Akıl oyunları eğitmeni Yasemin Güven, “Minik öğrencilerimiz gruplar halinde oyunlar oynayarak birlik, beraberliği ve paylaşmayı öğreniyorlar” dedi.

GÖRSEL ZEKÂ
Macera Park’ta eğitimlerin devam ettiği Akıl Oyunları dersi hakkında açıklamalarda bulunan Yasemin Güven, “Çocuklarımızın görsel zekâlarını, algılarını, el koordinasyonlarını ve dikkatlerini toplama amaçlı çalışmalar düzenliyoruz. Çok verimli oluyor. Ailelerimiz de çocuklarındaki yaşanan değişikliğin hemen farkına varıyorlar. Minikler grup olarak oynadıkları oyunlar ile birlik, beraberliği ve paylaşmayı da öğreniyorlar” ifadelerini kullandı. 

28 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara