MUTLULUĞA “ENGEL YOK"


Hendek Genç Karadenizliler Derneğinin düzenlediği tanıtım gecesinde Hendek’li görme engelli gençler horon oynayarak halay çekmesi takdir topladı.

Hendek’li görme engelli olan bir çok kez Yüzme branşında Türkiye şampiyonlukları bulunan Yusuf Durdurmuş, yine Türkiye şampiyonu Sefa Durdurmuş, Özgür Becit ve Muammer Şefik Genç Karadenizliler Derneğinin düzenlediği gecede gönüllerince eğlenerek horon oynayıp halay çektiler.

Görme engelli olmalarına rağmen gecede gönüllerince eğlenerek horon oynayan ve halay çeken gençler geceye katılanların takdirini topladılar.

Genç Karadenizliler Derneğinin düzenlediği gecede eğlenmenin keyfini çıkarttıklarını ifade eden gençler geceyi düzenleyen ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

27 Kasım 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara