HENDEK’TE KARADENİZ RÜZGARI


Genç Karadenizliler Derneğinin düzenlediği gecede coşkulu kalabalık gönüllerince eğlenerek keyifle zaman geçirdiler.

Hendek Yeni Kapalı spor salonunda düzenlenen geceye Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Büyükşehir Belediye meclis üyesi Hüdaverdi Bahadır, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, STK Temsilcileri, İş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gecede program sunuculuğunu Akyazı Fm sunucularından gecenin yargıcı Cemil Tekin sunumuyla geceye ayrı bir renk katarken, birbirinden güzle Karadeniz ses sanatçıları sahne aldı.

Hendek Genç Karadenizliler Derneği Başkanı Ahmet Der ve Yönetimi programa katılan misafirleri ile yakından ilgilendi.

Gecede sahne alan Karadeniz’li sanatçılar parçaları ile gecenin coşkuyla geçmesini sağlarken MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu’da her zamanki gibi vatandaşların arasında yerini alarak Karadeniz halk oyunlarında eşlik etti.

Gecede Hendek Genç Karadenizliler Derneği Başkanı Ahmet Der gecenin mana ve önemini belirten bir konuşma yaparak geceye destek veren ve katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etti. Program Karadenizli sanatçıların seslendirdiği parçalar ve halk oyunları ile devam etti.

27 Kasım 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara