YEŞİLAY-EMNİYET İŞBİRLİĞİ


Yeşilay Sakarya Şubesi, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya'yı ziyaret etti

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile makamında görüşen Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır ve Yönetim Kurulu, Yeşilay Sakarya’nın bağımlılıklar konusundaki çalışmaları ve projelerini anlattı.

BAĞIMSIZ BİR GELECEK
Yeşilay Şube Başkanı Kıcır, “Yeşilay Sakarya Şubesi, İl Milli Eğitim işbirliğiyle okullarda çalışmalarını arttırarak çocuklarımıza bağımsız bir gelecek sunmak için çalışmalarına devam ederken bir diğer koldan madde bağımlılığı konusunda emniyet güçleriyle işbirliği içerisinde olacak” dedi.

YEDAM FAALİYETTE
Başkan Kıcır, “Güvenlik güçlerimizin madde konusundaki olağanüstü önleme çabalarına Yeşilay olarak Sakarya’da, Yeşilay Danışmanlık Merkezi’ni (YEDAM) kazandırarak bireylerin bağımlılıklardan uzak bir yaşama kavuşmasını sağlama yolunda çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.

ORTAK MÜCADELEDE
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Yeşilay Sakarya’nın faaliyetlerinde gösterdiği çabanın, bağımlılık mücadelesinde büyük katkıları olduğunu belirterek, birlikte yapılacak çalışmaların önemli olduğunu söyledi. 

23 Kasım 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara