YÜKSEK İSTİŞARE KURULU LAĞVEDİLDİ!


Son günlerde istifalar ve kurul çağrısı iddiaları ile çalkalanan Sakaryaspor yönetimi dün akşam saatlerinde gerçekleştirdiği olağanüstü toplantı ile Yüksek İstişare kurulunu lağvettiğini açıkladı

Sakaryaspor yönetimi Başkan İsmail Gürses’in katılmadığı toplantıda önemli kararlar aldı. Halit Evin başkanlığında toplanan yönetim Yüksek İstişare kurulunu lağvettiğini açıkladı. Basın sözcüsü Cem Gün yapığı açıklamada ‘‘Yönetim kurulumuz saat 1800 de olağan üstü gündemle toplanmıştır. Toplantı başkanlığını Başkanımız İsmail Gürses’in şehir dışında olması sebebi ile başkanvekili sıfatıyla Halit Evin yapmıştır. Toplantıda alınan kararlar doğrultusunda Yüksek İstişare Kurulu’nun işlevini yerine getiremediği sebebi ile lağvedilmesine karar verilmiştir. Yönetim kurulumuz ile ilgili bazı basın organlarında çıkan haberlerle ilgili de Yönetim kurulumuz İsmail Gürses başkanlığında tam birlik ve beraberlik halinde devam ettiğini kamuoyunun bilgisine sunar, görevlerinden istifa eden Erkan Pizrenli ve Hakan Pizrenli arkadaşlarımıza da verdiği emeklerden dolayı teşekkürü borç bilir.’’ İfadelerine yer verdi.

İŞTE LAĞVEDİLEN KURULDA BULUNAN İSİMLER

AKGÜN ALTUĞ
PROF.DR. ALAATTİN ÇELİK         
ALİ KAYA
ERKAN PİZRENLİ
ERSİN TARANOĞLU
FAHRETTİN CUROĞLU
FAİK TUNAY
FUAT BİRGEN   
KADİR BOY         
MEKKİ BAŞAK
SADETTİN TANTAN
SITKI SAKALLIOĞLU
ŞANSAL BÜYÜKA
TUNCAY KARARTI           
TURAN SARIGÜLLE         
YILMAZ VURAL

23 Kasım 2017 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara