EDEBİYAT ATÖLYESİ FİNAL YAPACAK


Erenler Edebiyat Atölyesi, 25 Kasım Cumartesi günü geniş bir organizasyonla final yapacak. Başkan Cavit Öztürk, programa tüm vatandaşları davet etti

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İLESAM işbirliğinde hayata geçirilen Edebiyat Atölyesi Cumartesi günü düzenlenecek programla final yapacak. Yetenekli gençleri edebiyat dünyasına kazandırmak için başlatılan proje kapsamında 4 Sakaryalı genç Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın programına götürülecek. Cumartesi günü finali gerçekleşecek programa ünlü yazar Sinan Yağmur da konuk olacak

YAĞMUR İLE SÖYLEŞİ
Ünlü Yazar Sinan Yağmur Edebiyat Atölyesi’nin final programında Erenler’de okurlarıyla buluşacak.  Erenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek program 25 Kasım Cumartesi günü saat 13.00’te başlayacak. Edebiyat Atölyesi’nin finalinde genç yeteneklere tecrübesini aktaracak olan Yağmur aynı zamanda okurlarıyla söyleşi yapacak.

HALKA DAVET
Final programına İLESAM genel Başkanı Yazar Mehmet Nuri Parmaksız, İLESAM Sakarya İl Temsilcisi Yazar Yasmin Korkut ve Müzisyen Firdevs Altındaş da katılacak. Büyük çalışmanın Marmara ayağının Erenler’de yapıldığını vurgulayan Belediye Başkanı Cavit Öztürk “Biz her alanda millileşmenin gerekliliğine önem veriyoruz. Gençlerin edebiyat dünyasına girmesine katkı vereceğini düşündüğümüz programa tüm halkımızı davet ediyorum” dedi. 

22 Kasım 2017 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara