MİNİK YÜREKLERDEN BÜYÜK DESTEK


Sakarya'da özel bir eğitim kurumundaki anaokulu öğrencileri ve velileri, kanser hastası çocukları mutlu etmek amacıyla aldıkları hediyeleri KANSERDER yetkililerine teslim etti

Sakarya'da özel bir eğitim kurumundaki anaokulu öğrencileri ve velileri, hastanede tedavi gören kanser hastası çocukları mutlu etmek amacıyla hediyeler aldı. Okul müdürü Merve Hücüptan ve öğretmenleri ile Lösemi ve Kanser Hastaları Sağlık Eğitim Derneği'ne (KANSERDER) gelen minik öğrenciler, koli içerisinde getirdikleri maske, iç çamaşırı, pijama takımı ve gıda yardımlarından oluşan hediyeleri dernek başkanı Nihal Akar'a teslim etti.
KANSERDER Yönetim Kurulu Başkanı Akar, anaokulu öğrencilerinin "Güzellikler paylaştıkça çoğalır." sözünden yola çıkarak hastanede tedavi gören kanser hastası çocukların ihtiyaçlarını gözeterek çok anlamlı hediyeler hazırladıklarını söyledi. Öğrencilerin bu hastalığa karşı farkındalıklarını çoğaltmak amacıyla böyle bir etkinlik yaptıklarını vurgulayan Anaokulu müdürü Merve Hücüptan, hediyeler içerisinde maske, gıda yardımı, pijama takımı, iç çamaşırı ve çeşitli ihtiyaç malzemelerinin yer aldığını kaydetti. Dernekte toplanan çeşitli hediyeler, yetkililer tarafından hastanede kanser tedavisi devam eden çocuklara ulaştırılacak.

22 Kasım 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara