KOMŞULAR GÜNÜNÜ KUTLADILAR


Komşuluk ilişkilerinin zayıfladığı günümüzde, Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesi, Dünya Komşular Günü’nde komşu okul Mehmet Atıf İmam Hatip Ortaokulu’na misafir oldu.

Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesi yönetici ve öğretmenleri, 17 Kasım Dünya Komşular Günü dolayısıyla, komşu okul Mehmet Atıf İmam Hatip Ortaokulu’na misafir oldu. Mehmet Atıf İmam Hatip Orta Okulu yönetici ve idaresi tarafından karşılanan komşu Okul Müdürü Yılmaz Arslan, misafirperverliklerinden dolayı Mehmet Atıf İmam Hatip Ortaokulu yönetici, öğretmen ve personeline teşekkür etti.
Pamukova İmam hatip Lisesi Müdürü Yılmaz Arslan, hafta boyunca İmam Hatip Lisesi öğrencileri velileri ile komşu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini, komşularına ikramlarda bulunduklarını ifade ederek, “Dinimiz İslam dininin ve kültürümüzün komşuya verdiği önem bellidir. Amacımız bu güzel hasletin genç kuşaklara öğretilmesi kuşaktan kuşağa aktarımının sağlanmasıdır. Bu vesile ile Dünya Komşular Günü nedeniyle tüm komşularımızın komşular günü kutlu olsun” dedi.

22 Kasım 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara