25 BİN KADINA HİTAP EDECEK


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ayça Taşkent, 5 Aralık’ta Ankara’da 25 bin kadına hitap edecek.

SEÇME VE SEÇİLME HAKKI
Konu hakkında açıklama yapan CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, “5 Aralık 1934 yılında Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verildi. CHP Genel Merkezi önderliğinde 25 bin kadın, Ankara Arena Spor Salonu’nda toplantısı yapacak, bizde bu toplantıya iştirak edeceğiz, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, birçok Avrupa ülkesinden önce, Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verdi, bu bağlamda bizde bu toplantıya katkı sunacağız” dedi.

’25 BİN KADINA SESLENECEK’
CHP İl Başkanı Ayça Taşkent sözlerine şöyle devam etti, “Bende bugün Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçilmiş 2 kadın il başkanından biriyim, nacizane çağrı yaptılar, 25 bin kadına Sakarya İl Başkanı olarak bende bir konuşma yapacağım, Toplanının ana başlığı; Eşitlik, adalet ve kadın. Biz karar mekanizmalarında daha fazla kadın olmasını istiyor ve dünyanın bu şekilde daha iyi bir noktada olacağına inanıyoruz” 

21 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara