FEDERAL ELEKTRİK’TEN ANLAMLI ETKİNLİK


Sakarya’da faaliyet gösteren Federal Elektrik Yatırım ve Tic. A.Ş., sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, “Engeller Engel Değildir” adlı bir sinema etkinliği düzenliyor.

“ENGELLER ENGEL DEĞİLDİR" AKM'DE
Federal Elektrik yetkilileri, 22 Kasım Çarşamba (yarın) saat 11.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) gösterime girecek “Engeller Engel Değildir” adlı sinema etkinliğine katılmaya çağırdı.

ETKİNLİĞE DAVET
Federal Elektrik Yatırım ve Tic. A.Ş. yetkilileri, düzenledikleri etkinliği tanıtmak ve davet etmek üzere dün gazetemizi ziyaret etti. Federal Muhasebe Yetkilisi Süleyman Tutar ve İnsan Kaynakları’ndan  Hatice Öznur Kolcu, Emre Sivrikaya ile Merve Karatoprak düzenledikleri ziyarette kurumun üretim, yatırım ve sosyal faaliyetleri hakkında bilgi vererek yapılan son çalışmaları Genel Yayın Yönetmeni Levent Bayri ile paylaştı.

BAŞARILI TÜRK FİRMASI
Federal yetkilileri, 1989 yılında faaliyetine başlayan Sakaryalı Türk firmasının, kurumsallaşmadan teknolojiye kadar, her alandaki gelişimi takip etmesi ve uygulaması ile dünyanın önde gelen alçak gerilim şalt cihazları üreticileri arasında yer aldığını belirtti. Firmanın faaliyetlerini yalnızca sektörde değil, insan odaklı sosyal alanlarda da geliştirmek üzere birçok sosyal sorumluluk projelerine imza attıklarını ifade eden yetkililer, düzenledikleri “Engeller Engel Değildir” etkinliğine Sakaryalılar’ı davet etti.

Federal Elektrik Federal Elektrik Yatırım ve Tic. A.Ş. Muhasebe Yetkilisi Süleyman Tutar, İnsan Kaynakları Sorumlusu Hatice Öznur Kolcu, Merve Karatoprak ve Emre Sivrikaya gazetemizi ziyaret ederek etkinliklerine davet etti.

21 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara