TYB SAKARYA'DAN VEFA PANELİ


Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Sakarya Şubesi'nin düzenlediği anma programında üçü şair, biri akademisyen, biri yazar beş konuşmacı Yazar D. Mehmet Doğan’ın farklı yönlerini anlatacak.

Yazar Fahri Tuna’nın yöneteceği program 21 Kasım 2017 Salı günü 18.00, Serdivan ilçesindeki Birlik Vakfı Sakarya Şubesinde gerçekleştirilecek.
Şair Adem Karafilik, Şair Hasan Topçu (TYB Sakarya Şubesi Başkanı), Şair İbrahim Eryiğit (TYB Ankara Şubesi Başkanı), Yrd. Doç.Dr. Mehmet Özdemir (TYB Sakarya Şubesi eski Başkanı) ve
Yazar Rüstem Budak (TYB Sakarya Şubesi Eski Başkanı), 1975’de yayımladığı ‘Batılılaşma İhaneti’nden bu yana otuz kitabı yayımlanan, kırk yılda hazırladığı ve 25 baskı yapan ‘Büyük Türkçe Sözlük’ ile Türkçemize büyük katkıları bulunan, 1978’de kurduğu ve bugün 2.500 kadar yazarın üyesi olduğu Türkiye Yazarlar Birliği ile en büyük yazar örgütünün başında bulunan önemli düşünce adamı yazar D. Mehmet Doğan’ın farklı yönlerini anlatacaklar.
D. Mehmet Doğan da katılacağı öğrenilen programı TYB Sakarya Şubesi Kurucu Başkanı Yazar Fahri Tuna yönetecek.

20 Kasım 2017 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara