“SÖZLERİMİZİN ARKASINDAYIZ”


AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, sözünü verdiklerini tüm projelerin gerçekleşeceğini söyleyerek, “Hepsinin arkasındayız ve hepsinin takipçisiyiz” dedi

ADLİYE
AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, gündemdeki projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bölge Adliye Mahkemesi’nin 2019’dan önce açılacağını söyleyen Yavuz, “15 ayrı yerde Bölge Adliye Mahkemesi kurgulanmıştı, bunlardan 8’i ilk etapta açıldı. 15 Temmuz hain darbe girişiminde birçok hâkim ve savcı FETÖ bağlantısı sebebiyle ihraç edildi. Bu hain girişim olmasaydı personel açığı yaşanmaz Sakarya’da da çoktan bu mahkeme açılmış olurdu. Gecikmenin sebebi bu” dedi. Yeni adliye binasının da Valilik yanındaki araziye en uygun zamanda yapılacağını söyleyen Yavuz, “Böyle bir ihtiyaç olduğu muhakkak. En uygun zamanda yeni bir Adliye sarayı mutlaka yapılacak” diye konuştu.

HASTANE
1000 yataklı şehir hastanesinin de büyük ihtimalle Alandüzü’ne yapılacağını kaydeden Ali İhsan Yavuz, “Bir önceki bakanımız ve yeni Sağlık bakanımızla konuyu defaatle görüştük. Çok uğraş verdik bu konuda. En kısa sürede ilgili süreçleri tamamlayıp kazmanın vurulmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı. İkinci üniversite ve diğer konuların da yakından takip edildiğini belirten Milletvekili Yavuz, teşkilat seçimlerine de değinerek, “Süreç sağlıklı ve başarılı bir şekilde devam ediyor” şeklinde konuştu. Milletvekili Ali İhsan Yavuz, erken seçimin gündemlerinde olmadığını sözlerine ekledi. 

20 Kasım 2017 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara