‘ESNAF GELİŞİME AYAK UYDURMALI’


SESOB Başkanı Alişan Taraklı’nın hızla geliştiğine dikkati çekerek, “Taraklı esnafı da bu gelişmeye ayak uydurmak durumunda. Esnafımıza her türlü desteği sağlamaya hazırız" dedi.

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Hasan Alişan Taraklı'yı ziyaret etti. Taraklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı ziyaret eden Hasan Alişan, Oda Başkanı Ş. Nevzat Akay'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

TURİZM VE ESNAF
Taraklı esnafının sorunlarının çözümünde her türlü desteği vereceklerini ifade eden Başkan Alişan "Taraklı her geçen gün gelişen bir ilçe. Özellikle turizmde son yıllarda adından sıkça söz ettirmeye başladı. Taraklı esnafı da bu gelişmeye ayak uydurmak durumunda. Esnafımız için her türlü desteği sağlamaya hazırız" dedi.

YALAZA SETİ
Hacı Rıfatlar Konağı’nda Taraklı Kaymakamı Cihat Koç ve Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile yemekte bir araya gelen Alişan çekimleri Taraklı'da sürdürülen ve TRT 1’de yayınlanan sevilen "Yalaza" dizisi oyuncuları ile de sohbet ederek başarılar diledi.

19 Kasım 2017 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara