ANNE ADAYLARI EĞİTİMDE BULUŞTU


Serdivan Belediyesi Düğün Salonu'nda uzman psikolog, ebe, hemşire ve diyetisyen eşliğinde verilen eğitimde anne adaylarına gebelik, doğuma hazırlık ve doğum sonrası dönem başta olmak üzere merak edilen birçok konuda önemli bilgiler aktarıldı.

Eğitimde, anne adaylarının yaşayabileceği genel sorunlar, bebekle anne-baba arasında sözsüz iletişim, doğuma hazırlık, doğum sonrası kadın sağlığı, bebek bakımı, anne beslenmesi, bebek masajı gibi konularda sunumlar yapılırken anne adaylarının yönelttiği sorular da cevaplandı.
Doğum, anne ve çocuk bakımı konularında merak ettikleri tüm soruları, eğitim boyunca konunun uzmanlarına sorma imkanı bulan anne adayları, bebek banyosu, göbek bakımı, bebeklerin giyimi gibi konularda uygulamalı olarak bilgilendirildi.
Anne adayları, eğitimden duydukları memnuniyeti dile getirirken, eğitimciler de anne adaylarına sağlıklı bir doğum geçirmeleri temennisinde bulundu.

19 Kasım 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara