"HAYATINDA SPORA YER AÇ!"


SAÜ Vakfı Özel Okulları’ndan sosyal gelişim kapsamında öğrenciler Macerapark’ta keyifli bir gün geçirdi.

Fiziksel olarak güçlenmek, zihinsel olarak rahatlamak, günün stresinden eğlenerek uzaklaşmak amacıyla SAÜ Vakfı Özel Okulları 8. sınıf öğrencileri, Eğitim Liderleriyle birlikte Sakarya il sınırları içinde bulunan Macera Park'ta çeşitli aktivitelere katıldı.
SAÜ Vakfı Özel Okulları’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Şehrimizin örnek projelerinden biri olan, yaşayarak öğrenmeye, gençlerimizi sosyal etkinliklere teşvik etmeye referans nokta Macera Park... Çeşitli parkurlardan oluşan parkta öğrencilerimiz doğa ile baş etmeyi, doğanın içinde adrenalin dolu parkurları heyecan ve katılımcı ruhlarıyla aşmaya çalıştılar. Proje mekanı; özgüven, cesaret, risk alabilme ve odaklanma gibi yetenekleri geliştirmek amacıyla öğrencilerimiz için eşsiz bir fırsat... Tüm emniyet ve can güvenliği ekipmanları sağlandıktan sonra öğrencilerimiz var güçleriyle parkurları geçmek için ter döktüler. Azimleri ve kararlılıklarıyla eğitim liderlerini bir kez daha kendilerine hayran bıraktılar.
8. sınıf eğitim liderleri etkinlik hakkında şunları ifade etti:"Çocukların gelişim evresinde oldukça önemli bir yere sahip sportif aktivitelerin şehrimizde bulunması ve Vakıf Okulları olarak böyle güzide yerlere konuk olmamız biz öğretmenleri ziyadesiyle onore ediyor. Değerli öğrencilerimizin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak her türlü etkinliğe Vakıf Okulları olarak varız" dedi.

15 Kasım 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara