EĞİTİMDEN DÖNDÜLER


Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları, genel merkez tarafından düzenlenen Ankara eğitim kampını tamamlayarak Sakarya’ya dönüş yaptı.

10 – 11 – 12 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen kampa, alanında uzman çok sayıda eğitimci katıldı.

Kampa katılan eğitimcilerden bazıları; Mustafa Soykök, İsmail Hakkı Akkiraz, Atik Ağdağ, Mehmet Karaman, Tacettin Çetinkaya, Adnan Simit.

Kamp süresince Temel Çalışma Esasları, Türkiye’nin Meseleleri ve Çözüm Yolları, Niçin Milli Görüş ?, Adab-ı Muaşeret başta olmak üzere uzman eğitimciler tarafından birçok konu işlendi.

Eğitim için Sakarya’nın 16 ilçesindeki ilçe başkanları ve teşkilat başkanları başta olmak üzere, teşkilat üyeleriyle beraber 50 kişilik ekip Ankara’daydı.

Saadet Partisi Sakarya Gençlik Başkanı Ali Ahmet Çelik tarafından yapılan basın açıklamasında “Genel merkez tarafından düzenlenen bu eğitimler teşkilat mensuplarımız açısından ayrı bir öneme sahiptir. Bu tip dönemlik yapılan eğitimler ve kadro kampları taşrada yapacak olduğumuz çalışmaların öncelikle heyecanını, sonrasında yöntemini kazandırmada en önemli etken ve yol gösterici nitelikte olması büyük önem arz etmektedir. “Kişisel eğitim tamamlanmadan, kitlesel başarı elde edilemez.” Prensibini tüm eğitim faaliyetlerimizde aksiyonlarımızda mihenk taşı olarak görmekteyiz. Kampımıza katılan tüm ilçe başkanlarımıza teşkilat başkanlarımıza ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullunarak eğitim kamplarının önemine vurgu yapıldı.

14 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU MAYA TUTACAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara