ATİKE HANIM MARMARA ÜNİVERSİTESİNDE


Atike Hanım Anadolu Lisesi öğrencileri Marmara Üniversitesine tanıtım gezisi düzenledi.

Atike Hanım Anadolu Lisesi öğretmenleri eşliğinde düzenlenen geziye 12.sınıf öğrencileri katıldı.

Marmara üniversitesi tanıtım birimi rehberliğinde öğrencilerin soruları cevaplandırıldı. Öğrenciler Marmara Üniversitesini gezerek bilgiler aldılar.

Atike Hanım Anadolu Lisesi Müdürü Şerif Özbakkal “ Üniversite tanıtım gezilerinin öğrencilerin kariyer planlarını yapmalarında ve bölüm seçmelerinde yol gösterici bir etkisi var. Amacımız üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimizin motivasyonlarını arttırmak. Hedefledikleri üniversiteleri yerinde ziyaret etme, üniversite kültürü, olanakları, bölümleri ve öğrenci yaşamı hakkında tanıtım biriminde görevli üniversite öğrencilerinden bilgi almalarına yardımcı olmaktır” şeklinde ifadelere yer verdi.

14 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara