YEREL MEDYAYA ÖVGÜ


Vali İrfan Balkanlıoğlu Sakarya basınıyla kahvaltılı toplatıda bir araya geldi

Görev yaptığı birçok ilde yerel medya ile yaşanan tatsız olayları basın mensuplarıyla paylaşan Vali İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya yerel medyasının olması gerektiği gibi işlediğinin altını çizdi.

SEVİYELİ İLİŞKİLER
Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, yerel ve ulusal medya temsilcileriyle dün kahvaltıda bir araya geldi.Serdivan ilçesindeki bir salonda konuşan Balkanlıoğlu, basınla münasebetlerinin kendileri için uygun seviyeli ve son derece önemli olduğunu söyledi.

BASIN İYİ BİR ÇİZGİDE
Halkın haber alması açısından basının son derece önemli olduğunu belirten Balkanlıoğlu, "Sakarya'ya geleli 4 ay oldu. Bu esnada gördüğüm kadarıyla Sakarya basını makul, seviyeli ve iyi bir çizgide devam edip gidiyor. Hem internet medyası hem yerel basının her çeşidi, gayet makul, mantıklı ve seviyeli, olması gerektiği gibi." dedi.

SORULARI YANITLADI 
Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Vali Balkanlıoğlu, Hendek'te inşa edilmesi planlanan cezaeviyle ilgili çalışmaların sürdüğünü, herhangi bir sorun olmadığını, Adapazarı ilçesindeki Gar Meydanı'na ilişkin ise kurumlarla görüşmelerin devam ettiğini kaydetti. 5’te

İlimizde göreve başlayan Vali İrfan Balkanlıoğlu, tüm basın mensupları ile tanışmak için bir kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya, basın mensuplarının yanı sıra İl Emniyet Müdürü Fati̇h Kaya ve İl Jandarma Komutanı Cengi̇z Yi̇ği̇t katıldı. Vali İrfan Balkanlıoğlu, konuşmasının ardından medya temsilcileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

14 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara