GEYVE’DE DEVLET-MİLLET BULUŞMASI


Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ile ilçe protokolü Devlet-millet buluşmaları kapsamında Hacılar, Taşoluk ve Sekiharman mahallelerinde vatandaşlarla buluşuldu.

Geyve’de devlet-vatandaş buluşmaları kapsamında Hacılar, Taşoluk ve Sekiharman Mahallelerinde halk toplantısı yapıldı. Toplantıya Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jand. Yüzbaşı Raşit Gökhan Civek, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Orman İşletme Müdür V. Berrin Özer, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür V. Hüseyin Saban, Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, Telekom Sorumlusu Ferhat Taş, Hacılar Mahalle Muhtarı Nizam Bilir, Taşoluk Mahalle Muhtarı Yusuf Can, Sekiharman Mahalle Muhtarı A. Osman Demir ile mahalle sakinleri katıldı.
Toplantılarda mahallelerin sorunları ve vatandaşların talepleri değerlendirildi. Kaymakam Memiş, halk toplantılarının amacının vatandaşların sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit edilmesi için yapıldığını; vatandaşların talep ve sorunların ilgili kurumlara iletilerek çözülmesi için takibinin yapılacağını ifade ederek vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

13 Kasım 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret Borsası heyeti, Samsun Ticaret Borsası’na ziyaretinde süpürgeciliğin önemine dikkat çekecek girişimlerin yapılmasında işbirliğinin önemine değindi.
STB SÜPÜRGECİLİĞİ TANITIYOR NABİ AVCI ALEMDAR’IN KONUĞU SON ŞAMPİYON HEDEF YÜKSELTTİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİME BAŞLADI BAROYA TAZE KAN TAKSİ ŞOFÖRÜ ÖLÜ BULUNDU! AYAKLARI KESİK BULUNAN KEDİ ÖLDÜ! SEDAŞ FIRTINA ALARMINDA!

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara