DÜZLÜ YENİDEN BAŞKAN


Türk Eğitim- Sen Sakarya Şubesi 6.Olağan Genel Kurulu, yoğun katılımla yapıldı. Tek listeyle gidilen genel kurulda, mevcut Başkan Mehmet Düzlü güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Türk Eğitim- Sen Sakarya Şubesi 6.Olağan Genel Kurulu, Serdivan Hanedan Tesislerinde gerçekleşti. MHP Milletvekili Zihni Açba, Serdivan Belediye Başkan Yardımcısı Servet Karaoğlu,MHP İl Başkanı Levent Bülbül, MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, Kamu-Sen İl Temsilcisi Rahim Varol, Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, Türk Ulaşım-Sen Şube Başkanı Ali Çolak, Türk İmar-Sen İl Temsilcisi Cezayir Zehir, Türk Kültür-Sen İl Temsilcisi Erdin Cambaz ve çok sayıda kişi katıldı. Türk Eğitim-Sen camiasının yoğun ilgi gösterdiği ve katılımın oldukça yüksek olduğu genel kurula mevcut başkan Mehmet Düzlü tek listeyle gitti. Kullanılan 100 geçerli oyun tamamını alan Mehmet Düzlü, yeniden şube başkanlığına seçildi.

YÖNETİM KURULU
Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Selman Koray Hoşbay, Mehmet Yolcu, Ümit Çolak, Osman Turan, Ömer Arık ve Mehmet Yıldırım. Ayrıca üst kurul delege seçimlerinde ise Mehmet Düzlü, Selman Koray Hoşbay, Kutluay Benli ve Beşir Taşkan üst kurul delegesi seçildi.

13 Kasım 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara