BAYKONUT’TAN FAİZSİZ KREDİSİZ KONUT SATIŞI


Baykonut A.Ş. yeni projesi Bay Özbartın’da kredi ve faizi kaldırıyor.

KREDİSİZ FAİZSİZ SENETLE SATIŞ
Baykonut A.Ş., yeni projesi Bay Özbartın’da kredisiz faizsiz senetle daire satış sistemini başlatıyor.  Yeni satış sistemi ve Bay Özbartın projesi 13-19 Kasım tarihleri arasında Serdivan AVM’de açılacak stant ile tanıtılacak.

16 AYDA TESLİM
Yeni faizsiz kredisiz senetli satış sistemleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Baykonut A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yıldırım, “Baykonut A.Ş. olarak Sakarya’da farklı bir satış sistemini hayata geçiriyoruz. Bay Özbartın projemizde bulunan dairelerimizi kredisiz faizsiz olarak senetle satışa çıkarıyoruz. 36 ay vade ile günde 77 TL’den satılacak dairelerimiz 269 bin TL’den başlıyor. Kampanya kapsamında ara ödemelerin tarihlerini de alıcı belirliyor. 16 ayda anahtar teslim edilecek Bay Özbartın projesi ile sınırlı senetli satış sistemimizden yararlanmak ve bilgi almak isteyen herkesi 13-19 Kasım arasında Serdivan AVM’ye bekliyoruz” dedi.

13 Kasım 2017 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara