SYKD’YE ÜYE KATILIMI SÜRÜYOR


Sakarya ilinin en fazla üyeye sahip sivil toplum kuruluşlarından Sakarya Yerel Kültür Derneği, kadın kolları çalışmalarına ağırlık verdi.

Bu kapsamda kadın üye sayısını her geçen gün artıran SYKD’ye, Kaynarca İlçesi’nin sosyal alanda en aktif isimlerinden Hatice Kara da üye oldu. Kaynarca ve çevresinde düzenlenen birçok etkinlikte yer alan Hatice Kara’ya üyeliği sonrasında SYKD Başkanı Necmettin Kırık tarafından Türkmen Kefiyesi hediye edildi.
Şeyh Muslihiddin Sohbetleri programındaki örnek ev sahipliğiyle herkesin büyük takdirini toplayan Hatice Kara SYKD üyeliği için; “Başkanımızın ve kurucu üyelerimizin istişaresi sonucu gönülden bağlı olduğumuz SYKD’ye üyeliğimizi resmen gerçekleştirdik. İnşaallah yöremize, geleneklerimize, yerel kültürümüze olumlu katkılar sağlarız.”dedi. 

12 Kasım 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara