BİN YATAKLI ALANDÜZÜ’NE, SIRA PROSEDÜRDE


AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, bin yataklı şehir hastanesinin Alandüzü’ne yapılacağını belirterek, “En kısa zamanda hükümetimiz prosedürleri aşarak bin yataklı hastanenin yapımına başlayacaktır” dedi.

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyeleri teşkilat çalışmaları kapsamında Sakarya İl Sağlık Müdürü Dr. Aziz Öğütlü’yü ziyaret etti. Başkan Ak, “Sağlık sektöründe hükümetimizin yaptığı yatırımlar ile vatandaşlarımız kuyruklardan kurtuldu. Evde tedavi hizmetlerine varıncaya kadar birçok alanda yenilikleri hükümetimiz hayata geçirdi. Hayalini bile kuramadığımız ambulans uçaklarımız artık ihtiyaç anında vatandaşlarımızın hizmetinde, hastanelerimiz beş yıldızlı otel konforunda temiz ve hijyenik ortamlarda muayeneler ve ameliyatlarımız gerçekleştiriliyor. Sağlık sektöründe AK Parti hükümeti döneminde yeni hastaneler açarak halkımızın hizmetine sunduk.” Dedi.

BİN YATAKLI HASTANE
Başkan Ak, “Alandüzü mevkiinde yeni yapılacak 1000 yataklı hastane ile ilgili olarak en kısa zamanda hükümetimiz prosedürleri aşarak hastane yapımına başlayacaktır. Kısa bir zaman içerisinde de inşallah hep birlikte yeni hastanemizin açılısını vatandaşlarımız ile birlikte gerçekleştireceğiz. Yeni Türkiye 2023 hedeflerimize sağlık sektöründe de gerekli çalışmaları yaparak hedefimize emin ve kararlı adımlar ile ilerliyoruz” dedi. 

EN İYİ HİZMET
İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, “Sağlık çalışanları olarak bizler de vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz, hastalarımıza ve yakınlarına evlerindeki konfor ve rahatlığı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hükümetimiz de yeni yatırımlar yaparak bizlere destek veriyor. Sağlık sektörümüz birçok yabancı ülkeden daha iyi durumda yurt dışından ülkemize tedavi amaçlı gelen hastaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu da bizim ülke olarak sağlık sektöründe ulaştığımız noktayı göstermektedir” dedi.
İl Müdürü Öğütlü, AK Parti Adapazarı ilçe teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

11 Kasım 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara