BÜYÜKŞEHİR’DEN ZAM TALEP ETTİLER


Akaryakıt zamları nedeniyle esnafının zorlandığını söyleyen Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Cevat Demir, Büyükşehir Belediyesi’nden zam talebinde bulunduklarını belirtti.

AKARYAKIT ZAMLARI
Belediyeden son zammı 3 Temmuz 2017’de aldıklarını ancak özellikle akaryakıt zamları nedeniyle esnafın yeniden zor durumda kaldığını belirten Başkan Demir, “Belediyemiz yüzde 22 zam verdi ve bu zam 3 Temmuz 2017’de uygulamaya konuldu ancak o tarihten bugüne sadece akaryakıta takriben yüzde 22 oranında zam geldi. Diğer masraflarımızı da saymamıza gerek yok, o tarihten bugüne serbest kartlarda da artış oldu” ifadelerini kullandı.

DİLEKÇE
Başkan Demir sözlerine şöyle devam etti, “Esnafımız akaryakıt zamları ve diğer amortismanları karşılayamaz duruma geldi. Esnafımız için ev geçindirmek mevcut şartlarda mümkün değil. Esnafımızın mağduriyetinin giderilmesi için belediyemize (Büyükşehir Belediyesi) dilekçe vererek, zam talebinde bulunduk. İnşallah hayırlı bir zamla en yakın zamanda esnafımızın mağduriyeti giderilir”

9 Kasım 2017 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara