ADAPAZARI BİRİNCİ!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması çağrısına ilimizden büyük destek geldi.

Hazine Müsteşarlığı ve Ziraat Bankası ortaklığıyla altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı uygulamasında en çok başvuruyu Adapazarılılar yaptı. Ziraat Bankası’nın 330 şubesi arasında Adapazarı Şubesi Türkiye birincisi oldu.

İLGİ BEKLENENİN ÜZERİNDE
23- 27 Ekim tarihleri arasında Sakarya Adapazarı Ziraat Şubesi aracılığıyla gerçekleşen altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı uygulaması büyük ilgi gördü. Başlatılan uygulamanın ülke genelinde beklentilerin üzerinde bir ilgi ile karşılandığını belirten Bekil, “Uygulama Sakaryalılar’dan büyük destek ve gördü. Ülkesini devletini seven Sakaryalılar, yastık altındaki altının ülke ekonomisine kazandırılması için yapılan çağrıya kayıtsız kalmayarak önemli oranda destek verdi. Gösterilen bu ilgi gurur verici” dedi.

“ÇALINMA-KAYBOLMA RİSKİ YOK”
Uygulamanın birçok getirisi olduğunu belirten Mustafa Bekil, ”Altınların çalınma ve kaybolma riskini ortadan kaldıran bu uygulama aynı zamanda devlet garantisi altında. Bu uygulama sayesinde altınlarınızın getiri imkânı da ortaya çıkıyor” dedi. Adapazarı Ziraat Bankası Şube Yöneticisi Mustafa Bekil ek getiri konusunda, ”Ek getiri noktasında faiz getirisi isteyenler için Altın Tahvili, faiz getirisini tercih etmeyen vatandaşlarımız için ise Kira Sertifikasına dayalı, kira getirisi payı sunan bir yatırım aracı” diye konuştu.

YENİ BİR BAŞARI HİKAYESİ
Ziraat Bankası Adapazarı Şubesi Müdürü Mustafa Bekil, “Bu başarı Sakarya Bölge Yöneticiliğimize bağlı tüm Şube Yöneticisi ve çalışma arkadaşlarımızın katkıları ve özellikle şubemizin birbirinden güzide çalışma arkadaşlarımızın büyük heyecanı ve özverili çalışmaları neticesinde ortaya çıkmıştır. Herkesi yürekten kutluyor ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YENİ SAKARYA’YA ZİYARET
Ziraat Bankası Adapazarı Şubesi Müdürü Mustafa Bekil gazetemizi ziyaret etti. Bekil, şubenin Girişimci Müşteri Temsilcisi Mehmet Akıncılı ile birlikte yaptığı ziyarette gazetemiz Genel Müdürü Zeki Aydıntepe, Genel Yayın Yönetmeni Levent Bayri ve Genel Yayın Koordinatörü Engin Arapoğlu ile görüştü. Bekil, yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması çağrısını gündeme taşıyan gazetemize teşekkür etti.

9 Kasım 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Mustafa Bekil

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret Borsası heyeti, Samsun Ticaret Borsası’na ziyaretinde süpürgeciliğin önemine dikkat çekecek girişimlerin yapılmasında işbirliğinin önemine değindi.
STB SÜPÜRGECİLİĞİ TANITIYOR NABİ AVCI ALEMDAR’IN KONUĞU SON ŞAMPİYON HEDEF YÜKSELTTİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİME BAŞLADI BAROYA TAZE KAN TAKSİ ŞOFÖRÜ ÖLÜ BULUNDU! AYAKLARI KESİK BULUNAN KEDİ ÖLDÜ! SEDAŞ FIRTINA ALARMINDA!

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara