ÖZEL NEVA OKULLARI'NDA MAZBATA TÖRENİ


Özel Neva Okullarında Okul meclisi başkanlık seçimlerinde tüm öğrenciler demokratik hakları olan oylarını kullanarak başkanlarını seçtiler.

30 Ekim 2017 Pazartesi günü Özel Neva Okullarında gerçek anlamda bir demokrasi şöleni yaşandı. Okul meclisi başkanlık seçimlerinin yapıldığı Özel Neva Okullarında tüm öğrenciler demokratik hakları olan oylarını kullanarak başkanlarını seçtiler.

Yaklaşık 10 gün süren seçim çalışmalarında adaylar, hem hazırladıkları tanıtım afişleri ile hem de sınıfları dolaşıp kendilerini tanıtıp arkadaşlarına hediyeler dağıtmaları ile okulda yaşanan renkli anlara yenilerini eklediler.

Okul başkanlık seçimleri sonucunda başkan olmaya hak kazanan; ilkokul kısmında Ecmel Zülal Merey, ortaokul kısmında ise Ahmet Coruhlu, cuma günü okul bahçesinde yapılan törende Özel Neva Okulları müdürü Ali Çelik’ten, mazbatalarını aldılar. İki başkan da yaptıkları konuşmalarında arkadaşlarına teşekkür ederek, yapacakları çalışmalardan bahsettiler

7 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara