ÖĞRENCİLER MECLİS TOPLANTISINDA


Erenler Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısını Belediye Başkanı Cavit Öztürk Başkanlığında Belediye Meclis Salonunda Sakarya Üniversitesi Öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri ders kapsamında Erenler Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısına katılarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Belediye Meclis Salonundaki toplantı öncesi, belediye meclisinin Ekim ayı toplantısını takip etmek isteyen Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi öğrencilerini ağırlayan Belediye Başkanı Cavit Öztürk, meclisin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

EKİM AYI MECLİS TOPLANTISINI TAKİP ETTİLER
Başkan Öztürk ile sohbet eden öğrenciler, sordukları sorularla belediyenin ve meclisin çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra başlayan Ekim ayı meclis toplantısını takip etti. Toplantıda öğrencilerin ders kapsamında sorularını yanıtlayan Başkan Öztürk ‘‘Öğrencilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Meclis toplantımıza katılan öğrencilerimize öğrenim hayatlarında başarılar diliyorum’’ dedi. Toplantı bitiminde Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi öğrencileri tek tek Başkan Öztürk ile fotoğraf çektirerek verilen bilgiler için teşekkür ettiler.

7 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara