GÖZLER ANKARA’DA


AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, 16-17 Kasım’da il başkanlarının Ankara’da toplanacağını, ertelenen ilçe kongrelerinin tarihlerini AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ın belirleyebileceğini söyledi.

KASIM 16-17
Kongre takvimlerinin Kasım 16-17’de Ankara’da yapılacak toplantıda belirlenmesini beklediklerini söyleyen Kılıç, “Orada kongre ile ilgili AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Ataş kalan ilçe kongrelerinin tarihlerini açıklayabilir” ifadelerini kullandı.

TEK ADAYLI
Sürecin Ankara’da yapılacak toplantının ardından ortaya çıkacağını söyleyen İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Büyükşehir Belediyesi olmayan illerde takvim belli oldu, mesela Bayburt kongrelerine başlıyor” dedi. İl Başkanı Kılıç ayrıca, kalan ilçe kongrelerinin de tek adaylı yapılacağını sözlerine ekledi.

KALAN İLÇELER
AK Parti Genel Merkezi, geçtiğimiz Ekim ayının başında sürpriz bir kararla ülke genelindeki tüm ilçe kongrelerini ertelemişti. Sakarya’da ise genel merkezin iptal kararından önce Adapazarı, Pamukova, Taraklı, Söğütlü, Karasu, Kaynarca ve Kocaali ilçe kongreleri gerçekleştirilmişti.

7 Kasım 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara