BABAYİĞİTLERE BİR DAVET DE FERİZLİ’DEN


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk “Yerli oto üretim üssü için en uygun yer Ferizli, yerli oto üretim üssüne talibiz’’ dedi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Marmara Bölgesi’nin en büyük OSB alanı olarak tasarlanan, Ferizli’nin Doğanca-Seyifler arasındaki 8 bin dönüm arazi üzerine yapılması planlanan mega OSB alanını işaret ederek, “Ferizli’ye bölgemizin en büyük otomotiv ihtisas OSB’sini kuruyoruz. Kurulacak yeni OSB alanı içerisinde yerli otomobil için de hazırlıklarımızı yaptık. Yerli otoya talibiz. Bu konuda isteğimiz ve arzumuz had safhada” dedi.

LOKASYON
Kurulacak bölgeyi heyecanla beklediklerini ifade eden Başkan Soğuk, “Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımızın ismini açıkladığı Anadolu Isuzu, BMC, Karsan, Turkcell ve Zorlu ortak girişimiyle üretilecek Türkiyemiz’in otomobili hayırlı olsun. Son zamanlarda yıldızı parlayan Ferizli, konum olarak ve kuracağımız yeni mega OSB alanı ile Türkiye’mizin otomobili için son derece uygun. Karasu Limanı, 3. Otoyol güzergâhı, çevre yolu, sağlam zemini, alt yapısı ve ulaşım imkânı ile yerli oto üretimine talibiz.”

LOJİSTİK
başkan soğuk açıklamasının devamında, “Bir de yerli otomotiv konusunda en büyük avantajımız İstanbul ve Ankara gibi merkezlere çok yakın olmamız. Gerek Türkiye’ye dağıtım konusunda ve gerekse ulaşım konusunda sorunsuz bir ilçeyiz. İstanbul ve Ankara gibi merkezlere çok yakın olmamız artı avantaj. İmkânların geniş olması nedeniyle otomotiv yan sektöründen birçok firma yeni OSB alanımızdan yer ayırttı. Daha önce babayiğitlerimizi ilçemize davet etmiştik. Şimdi davetimizi babayiğidimiz için yineliyoruz. 8 bin dönümlük yeni OSB alanımız içerisinde yerli otomobili için yer hazır. Kendilerini ilçemizde ağırlamaktan büyük gurur duyarız. Herkesin desteklerini bekliyoruz. Yerli oto üretimi Ferizlimiz’e de, Sakaryamız’a da yakışır” dedi.

6 Kasım 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara