GENÇ EDEBİYATÇILAR ‘ÇEVRİMİÇİ EDEBİYAT’TA BULUŞACAK


Uluslararası Genç Edebiyatçılar Buluşması ‘Çevrimiçi Edebiyat’ paneliyle başlayacak. 1 Kasım Çarşamba günü Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik saat 18.00’de başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri Uluslararası Genç Edebiyatçılar buluşması ‘Çevrimiçi Edebiyat’ paneliyle başlayacak. 1 Kasım Çarşamba günü Ofis Sanat Merkezi’nde ‘Çevrimiçi Edebiyat’ konulu açılış paneli gerçekleştirilecek. Saat 18.00’de başlayacak olan panele Saliha Güngör, Hümeyra Yabar, Enes Kılıç, Şehriyar del Gerani (Azerbaycan), Alessandro Burbank (İtalya), Emily Davis Fietcher (İrlanda) konuşmacı olarak katılacak. Panelin moderatörlüğünü ise Dilek Kartal üstlenecek. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “1 Kasım Çarşamba günü Ofis Sanat Merkezi’nde saat 18.00’de düzenlenecek olan ‘Çevrimiçi Edebiyat’ konulu panele tüm halkımız davetlidir” ifadelerine yer verildi.

31 Ekim 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara