‘ODAK NOKTAMIZ 2019’


AK Parti Adapazarı Teşkilatı Danışma Meclisi’nde konuşan Başkan Toçoğlu, “Yüzde 51 oranında oya ihtiyacımız var. Bütün odak noktamızı 2019 Kasım seçimlerine göre düzenlemeliyiz.”

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın 51. Danışma Meclisi Toplantısı, Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını yapan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “AK Parti olarak hep zorlu süreçler yaşadık, tüm bu zorlu süreçlerden ülkemizi karanlıktan aydınlığa çıkardık. Kongremizin ardından yeni bir heyecanla yola çıktık. Sayın Cumhurbaşkanımızın çizdiği yolda daha çok çalışacak, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. 2023 hedefleri için daha çok çalışacağız” diye konuştu.

ÇALIŞMAYA DEVAM
İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, “Kadın kolları olarak yeni Türkiye’nin inşası yolunda rol almak ve çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmak için çalışmalarımıza dur durak bilmeden devam ediyoruz. Bizim bir idealimiz, sevdamız, davamız var” derken; İlçe Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Harun Doğrusever ise kısa bir selamlama konuşması yaptı.

BAŞKAN DİŞLİ
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “Teşkilatımız kongrenin ardından yeni bir heyecan ile görevini sürdürüyor. Biz de belediye olarak hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Bu yıl 80 bin ton asfalt hedefimiz var. Mahallelerimizde yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Evrenköy Mahallemizde çözüm için çalışma yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.

ODAK NOKTAMIZ 2019
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “AK Parti olarak çok ciddi bir seçim sürecine giriyoruz. Partimiz 2002 yılında kurulduğunda 2003 yılının şartlarında geliştirdiği politikalarla iktidar oldu ve bugüne kadar geldi. İnşallah 2019’da Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi devreye girecek. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi yüzde 51 oranında oya ihtiyacımız var. Bütün odak noktamızı 2019 Kasım seçimlerine göre düzenlemeliyiz. Bu seçimi başarıyla tamamlamak için birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize güç vermeliyiz” diye konuştu.

ŞEHRİN GELECEĞİ İÇİN
Başkan Toçoğlu, “Türkiye, AK Parti iktidarı süresince sahip olduğu refah düzeyine ulaşmak için pek çok kritik durumu atlattı. Hem hükümet olarak hem de yerel yöneticiler olarak hizmet konusunda tüm gayretimizi gösteriyoruz. Sakarya’yı geleceğe taşıyacak adımları atmaya devam edeceğiz. Şehrimizi ilgilendiren konularda birlikte karar vereceğiz. Şehrimizin geleceğini birlikte kuracağız. Yeşiline, toprağına, suyuna, doğasına hep birlikte sahip çıkacağız.”

KARARLILIK VURGUSU
Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Adapazarı, Sakarya’nın merkez ilçesi olduğundan büyük bir öneme sahip. Bu tarihi ilçeye pek çok yatırım yapıldı. 3. Boğaz Köprüsü’nün çevre yolu, hızlı trenin İstanbul Ankara arası durağı, bin yataklı devlet hastanesi, Kadın Doğum Hastanesi, Atletizm Pisti, Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu, yeni duble yollar Adapazarı’na yapılan ve yapılacak olan yatırımlardan bazıları. Adapazarı’nı vatandaşlarımız için geliştirmeye ve dönüştürmeye kararlıyız. İnşallah milletimiz için hayırlı işler yapacağız”

2019 ÖNEMLİ DÖNEMEÇ
AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “AK Parti, belediyecilik anlayışıyla Türkiye’de 15 yıldır çok önemli hizmetlere imza attı. 2019 yılı Türkiye için önemli bir viraj. Bu dönemeci büyük bir gayretle geçmemiz lazım ki ufkumuz açılsın. Teşkilatlarımızın heyecanı ve motivasyonu yerinde. Bize düşen partimiz için 2019 seçimlerinde sonuna kadar mücadele etmektir” ifadelerini kullandı. Toplantının sonunda plaket takdimi gerçekleştirildi.

KATILANLAR
Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe kadın ve gençlik kolları başkanları, ilçe başkanları, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, muhtarlar ve çok sayıda teşkilat mensubu yer aldı. 

28 Ekim 2017 , Cumartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara