GÜVERCİN SEVDASI


Sakarya Güvercin Sevdalıları Derneği haftada 3 akşam düzenlediği etkinlikte güvercin meraklılarını buluşturuyor.

Salı, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 kez güvercin mezatına ilgi giderek artıyor. Sakarya Güvercin Sevdalıları Derneği, düzenlediği ve katıldığı yarışmalarlarla da adından söz ettiriyor.

SAKARYA’YA 2 KUPA GETİRDİLER
Dernek, katıldığı yarışmalarda oyun kuşu kategorisinde üyelerinin çeşitli dereceleri bulunurken, geçtiğimiz hafta İstanbul’da düzenlenen Güvercin Festivali’nde Kostüm Güvercini yarışmasında iki kupa birden kazanılması Sakarya’da sevinçle karşılandı.

ÜYELERE VE ÇEVRE İLLERE HİZMET
Sakarya Güvercin Sevdalıları Derneği, yarışma ver mezat etkinliğinin yanısıra, kuş hastalıklarına karşı ilaç, kümes malzemeleri ve yem çeşitleri ile üyelerine hizmet veriyor. Dernek özellikle mezat akşamları yoğun katılıma sahne oluyor. Büyük ilgi gören derneğin faaliyetlerine çevre illerden gelen kuşseverler de konuk olarak katılıyor.

16 Ekim 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara