GEYVELİ ÇİFTÇİLER TARIM FUARI’NDA


Geyve Ziraat Odası üyesi çiftçiler, Bursa Tarım Fuarı’nı gezdi.

Bursa TÜYAP Fuar alanı; 7 ayrı salonda, 75 bin m2 alanda, 451 katılımcı firma ile misafirlerini ağırladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) denetiminde düzenlenen, BurTarım –Bursa 15. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarına olan ilgi, her yıl giderek artıyor.
Geyve ilçesinden de BurTarım Fuarına, 2 otobüs ziyaretçi gitti.
BurTarım Fuarına, Bursa’ya komşu iller dışında Marmara Bölgesindeki birçok Ziraat Odası Başkanlığı’nın da ziyaretçi getirdiği dikkatlerden kaçmadı.
Geyve çiftçilerinin fuar alanında daha çok; aşı yapma makinesine, bahçe tarım araçlarına, fidan türlerine ilgi göstermeleri ilgi çekti. Çiftçilerin, Fuar alanındaki “Yılmaz Traktör ” stantlarını ve teşhir alanlarını gezerek bir süre burada dinlendi. Bursa İline gidenlerin bir bölümü de şehir gezisi yaptı.
Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar açıklamasında: “Bu yıl da çiftçilerimiz tarım fuarına ilgi gösterdi. Farklı tekniklerde üretilmiş araçlar ve fidanlar çiftçilerimizin dikkatlerini çekti. Çiftçilerimize Gezi ile ilgili olarak görüşlerini sorduğumuzda yararlı olduğunu açıkladılar. Bu da beni mutlu etti ve yorgunluğumu aldı.” şeklinde konuştu.

13 Ekim 2017 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara